Aktuální dění

Aktuality

Asterix a Obelix - jarní výlet Eldorado

Víkendovka Eldorada (12. 4. - 14. 4. 2024)  se uskutečnila na skautské základně Mentaurov nad Litoměřicemi.

Sešlo se nás rekordních 45 z toho pár nováčků mezi dětmi i vedoucími. Programem nás provázel Numerobis, kterému jsme pomáhali spolu s Asterixem a Obelixem stavět město pro Kleopatru. Byla to paráda a už se všichni těšíme v létě na tábor!😃