Jarní víkendovka Oratoře

Jarní víkendovka Oratoře
12. dubna

Letošní Jarní víkendovku jsme strávili v nedalekém městě Zdice. Byli jsme zde celý víkend za doprovodu slunného počasí. A v jakém duchu se víkendovka nesla? Jako odpověď nám postačí jedno slovo: „Výzva“.

Spousta z našich oratorních dětí se letos chystá na chaloupku pro starší, kde je rozhodně nečeká nic lehkého, a tak jsme si řekli, že je na tuto chaloupku připravíme.

Každá z našich aktivit byla o tom překonat sám sebe, strach a své hranice. Slavnostně jsme zahájili víkend táborákem, vyráběním voskových svíček a přenášením světla neznámou cestou za tmy, na jejímž konci byla vyhlídka s nebesy plnými hvězd. Druhý den jsme překonávali trasu Tyršova lesoparku poslepu, slaňovali a lezli po slacklině ve výšce, orientovali se v mapě, stavěli dálnici a hledali poklad. Na závěr jsme popustili uzdu naší fantazii a tesali do Ytongu nejrůznější sochy.

Jako odměna za statečnost, odhodlanost a překonání sebe samotných byl dětem dán vstup do Jump parku, kam zamířily ihned po návratu ze Zdic a ukončili tak náročný, zážitků plný víkend.

Celá akce se nesla v přátelské atmosféře, děti pracovaly jako tým, podporovaly se, veškeré aktivity zvládaly až do konce. Díky patří nejen dětem za jejich spolupráci a energii, kterou s sebou přinesly, ale i týmu vedoucích.

Fotografie za akce naleznete zde.

 

Barbora Eichlerová

Podpořte nás

DSCN1001

Pro potvrzení o poskytnutí daru, kontaktujte tel: 283029311, 734648946, e-mail: stredisko@sdb.cz spackova@sdb.cz 

Upřímně děkujeme za Vaše dary.

č. účtu na rekonstrukci vstupu: 2701348797/2010

----------------------------------------------------

Klub přátel střediska - více info zde

Více informací