Aktuální dění

Aktuality

S Oratoří na horách

Ve třetím únorovém týdnu se Oratoř s 13 dětmi opět vydala do hor. Tentokrát jsme se po několika letech vrátili do Písařova u Šumperka a na svah jsme jezdili do Skiresortu Buková hora.

Po celý týden jsme měli krásné počasí, které drželo sníh na sjezdovkách a úsměvy na tváři. Všichni účastníci se naučili něco nového. Začátečníci zvládli pizzu a hranolky a dostali se ke krásným obloučkům. Pokročilí lyžaři se učili řezat krásné carvové oblouky, naši dva prknaři zase trénovali různé styly jízdy i na switch. 

Po návratu ze svahu, usušení, horké sprše a teplé večeři nás čekalo velké cestování. Také jsme za týden navštívili 7 speciálních divů světa. Podle návrhů Štefana Baniče, jsme zkonstruovali funkční padák. Gustaf Eiffel, nás zase zanučil, že každá věž může být v něčem vyjímečná. Cestou kolem světa jsme stihli navštívit Egyptské pyramidy, Španělskou katedrálu Sagradu Familiu, kterou jsme vyzdobili novými vytrážemi a nezapoměli jsme ani na div světa ze světa za velkou louží: Golden Gate Bridge. 

Na fotky se můžete kouknout na tomto odkaze: S Oratoří na horách - fotogalerie.

Díky všem, kteří se na táboře podíleli. Bylo to divukrásné. 

Adam Nedvídek